bod.jpg

Board of Directors

Eddy L'Heureux......................................................................Member Since June 1989

Roland Pouliot........................................................................Member since  June 87 and May 2019

Paul Lafleur (Treasurer).......................................................Member Since November 1998

Mitch Dumont (Vice President)...........................................Member Since November 1999

Bobby Rodrigue (President)................................................Member since May 1999 

Peter L'Heureux......................................................................Member Since February 2001

Richard Guay..........................................................................Member Since January 2002

Robert Demers.......................................................................Member Since July 2003

Ronald Gilbert................................................................... Member since March 1994 and September 2019

Paul Partenope ......................................................................Member Since  February 2007

Paul Herman ................................................................ .........Member Since September 2011

Lloyd Murray, Jr......................................................................Member Since April 2012

Michael Turgeon (Quartermaster)..........................................Member Since April 2012

Doug Gralenski......................................................................Member Since February 2013

Colten O'Neil..........................................................................Member Since June 2013

Dick Lafleur............................................................................Member Since February 2014

Raymond Cotnoir...................................................................Member Since May 2015

Leo Robichaud.......................................................................Member since September 2017

Jared Wydra...........................................................................Member since January 2019

Laura Langevin (Secretary & Range Pass Coordinator).......Member since May 2019

Bob Dumoulin.............................................................................Member since June 2019

Ron Lemoine..............................................................................Member since December 2019

Benjamin Harmon......................................................................Member since March 2018

Jonathan Bergeron....................................................................Member since August 2020